Nejčastější důvod proč vyhledat servis PC Čelákovice jsou tzv. spadlé Windows. Počítač obvykle hlásí chybu typu “ operatingsystem not found“ nebo se při startu zasekne Windows nenaběhnou nebo hlasí časté chyby typu „program provedl neplatnou operaci a bude ukončen“. Důvodů proč se tomu tak stane je nesčetně mnoho. Nejčastěji jsou na vině virové útoky, kdy nepomůže ani antivirový program (například AVG, NOD32, AVAST), ale také instalace nevhodného nebo nekompatibilního software a her.

Zároveň i dlouho používané počítače a notebooky bez údržby se postupně zahltí. Je to zcela obvyklá věc a proto je tu Servis PC Čelákovice.

V našem servisu v Čelákovicích se o tyto problémy postaráme, Váš počítač nebo notebook podrobíme diagnostice, provedeme kompletní zálohu dat, instalaci nové verze operačního systému Windows včetně ovladačů k jednotlivým zařízením v počítač. Pokud CD s ovladači nevlastníte, stahneme je z internetu, aby byla instalace provedena kompletně. Důležité je však, abyste dodali počítač nebo notebook do servisu s platným licenčním štítkem (COA štítek) který je obvykle nalepe na zadní straně PC. Bez něho nelze instalaci provést, je nutné si licenci zakoupit. Servis PC Čelákovice prodává pouze legální software a snaží se tím tak bránit šíření nelegálních programů.

Neváhejte nás tedy kontaktovat v případě kdy se Vám něco podobného stane. PC servis Čelákovice se o Váš problém postaá.


Zařazen do: Elektro Čelákovice, Mobily Čelákovice, Notebooky Čelákovice, Počítače Čelákovice, Servis PC, tabletů, notebooků a mobilů - servis 24Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.