Přestal Vám fungovat notebook, tablet nebo mobilní telefon? nebo Vám spadl a například a máte prasklý display? Nezoufejte…

Servis poškozeného, rozbitého nebo nefunkčního notebooku, tabletu, mobilu

Jak postupovat při odevzdání přístroje k opravě:

Přineste notebook na naší prodejnu . Tam váš porouchaný přístroj převezmeme a odešleme jej do našeho servisního střediska.

Není třeba nám k notebooku nosit příslušenství jako jsou myši, brašny, kabely a adaptéry, které vyloženě nesouvisí se závadou notebooku.

•po převzetí notebooku na servis, provedeme bezplatnou diagnostiku a s ohledem na vaše požadavky (dokument přibalený k zakázce) stanovíme postup opravy vašeho zařízení.
•obvykle ten den nebo nejpozději druhý den od obdržení vaší zakázky odchází přístroj na diagnozu a následující den Vás telefonicky kontaktujeme a informujeme vás o závadě zařízení a její příčině
•dohodneme cenu opravy
•po vámi schválené ceně začne oprava. Při nerealizované opravě je účtována částka 350 Kč u notebooku nebo tabletu a 190,- Kč u mobilního telefonu pro zpětnou dopravu zásilky.
•oprava notebooku trvá obvykle 3-4 dny (záleží na obtížnosti opravy, v případě složitějších zásahů nebo nutnosti dodávky náhradního dílů se doba opravy obvykle prodlouží)

Záruka na opravu notebooku, telefonu nebo tabletu

Na každou opravu poskytujeme záruku, která je různě dlouhá podle typu servisního zásahu.

Obecně však platí tato záruka:
•na všechny druhy oprav notebooků máte od nás záruční lhůtu
v délce 3 měsíců
•na nové náhradní díly použité na opravu notebooků máte od nás záruční lhůtu v délce 24 měsíců

Reklamace

Opravdu nejste spokojeni s naší prací? Je notebook, telefon nebo tablet stále nefunkční? Nestává se to, všechny opravy pečlivě kontrolujeme. Pro jistotu nejdřív vyzkoušejte banality: vyndejte a vraťte do přístroje baterku, zkuste jiný síťový adaptér (ale stejného typu) a zkušenější uživatelé ať zkontrolují, zda jsou správně usazeny operační paměti ve slotech.

Stále nespokojeni? V případě, že notebook ani po opravě nefunguje, neztrácejte čas telefonáty a přineste zařízení zpět k nám stejným způsobem jako poprvé. Náš tým udělá všechno pro co nejrychlejší řešení reklamované závady. Samozřejmě musíme požádat o shovívavost, některé závady se nedají odstranit během jednoho dne, ale vyžadují například objednání nového dílu, což může trvat nějakou dobu.


Zařazen do: Notebooky Čelákovice, Servis PC, tabletů, notebooků a mobilů - servis 24

Comments are closed.